Body leasing – jaki model współpracy?

Aby przybliżyć wam kolejną zaletę usług BODY LEASINGU, jako alternatywnej formy zatrudnienia w sektorze Hi Tech i IT oraz zachęcić do rozważenia naszej propozycji uchylamy rąbka tajemnicy w zakresie modelów współpracy i warunków ekonomicznych.

Oto dwa najczęściej występujące modele usług BODY LEASING:

1. Współpraca doraźna, krótkoterminowa, w której ekspert wykonuje usługę zdalnie, często w oparciu o wyliczoną konkretną liczbę godzin zadania/projektu,

2. Współpraca strategiczna, długoterminowa w której wyznaczone zadania realizowane etapowo, wymagają konsultacji i bieżącego monitorowania, a także są najczęściej wykonywane bezpośrednio w biurze Klienta lub wskazanym przez niego miejscu.

Zarówno w pierwszym jak i drugim modelu, pośrednicząc między pracodawcą a ekspertem, na każdym etapie wspieramy i doradzamy jak najefektywniej wykorzystać zasoby.

Uwzględniamy każde warunki i ograniczenia oraz dokładamy wszelkich starań, by nasze propozycje były jak najbardziej efektywne i optymalizowały zasoby. Na bieżąco konsultujemy zagadnienia z zakresu otoczenia regulacyjnego, w tym prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, systemu podatkowego by zabezpieczyć restrykcje i uwarunkowania zapewniając transparentność i poprawność administracyjną usług.

Każdą z propozycji ofertowych tworzymy indywidualne pod określone potrzeby i możliwości Klienta. Takie podejście zapewnia:

– wysokie zadowolenie Klienta, a dzięki temu wzrost wolumenu oferowanych usług,

– wsparcie w rozwoju zawodowym naszych ekspertów, którzy dzięki naszej współpracy stale podnoszą swoje kwalifikacje i kompetencje (dywersyfikacja umiejętności i kompetencji).

Nasze usługi realizowane są w oparciu o model prowizyjny plasujący się na poziomie kilkunastu procent wartości usługi. Czas realizacji jest bardzo zindywidualizowany, najczęściej jednak wynosi ok 2-4 tygodni od chwili dookreślenia szczegółowych warunków i oczekiwań Klienta.

Chcesz sprawdzić ofertę uszytą specjalnie dla Ciebie? Napisz do nas: poland@bcceurope.com; lub: klaudia@changeit.com.pl;

Skontaktuj się ze mną!

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak pracuję? Jak wygląda w praktyce praca ze mną? Lub chcesz zwyczajnie porozmawiać to zapraszam cię do kontaktu.

Scroll to Top