Body leasing – co jest kluczem do sukcesu?

Kluczem do sukcesu jest odpowiedni dobór osób. To oczywiste- powiecie.

Zarówno w relacji osobistej, towarzyskiej czy zawodowej chodzi przecież o to samo, czyli – dobrą komunikację, zaufanie, lojalność, uczciwość i jeszcze kilka innych cech, dla każdego z nas nieco odmiennych. Nie deprecjonujemy też oczywiście integralnej części selekcji twardych kryteriów w procesie, którą jest pogłębiona analiza kompetencji merytorycznych i programistycznych.

Jak zatem zadbać o sukces w projektach BODY LEASING’owych, często czasowych, w których Klient oddaje swoje dane i pomysły osobie z otoczenia zewnętrznego?

W BODY LEASINGU mamy do czynienia z szeregiem rozproszonych i zmiennych czynników dotyczących kandydata i najczęściej krótkich terminów realizacji w zakresie oczekiwań Klienta.

Dziś wiemy, że IT jest najszybciej rozwijającym się sektorem gospodarki, jeśli chodzi o dynamikę i poziom zatrudnienia oraz wartość rynkową. Mamy też wiedzę, że polski rynek IT jest jednym z najbardziej rozwiniętych w Europie. Też to obserwujemy- bywają dni, gdy status naszej bazy kandydatów i klientów zmienia się jak w kalejdoskopie. Nas to nie zniechęca, a raczej mobilizuje do działania. Kandydaci, z którymi rozmawiamy mają świadomość specyficznych potrzeb klienta, jak bycie dostępnym czasowo i geograficznie, czy nawet gotowość do relokacji, a klienci przyjmują nasze standardy i dynamicznie reagują na potrzeby pracowników – wyjaśnia Dariusz Madej z Business Consulting Central Europe. Elastyczność i otwartość na zmiany na rynku pracownika to dziś determinanty umacniania swojej pozycji biznesowej na rynku usług Body Leasing.

Ilekroć mam przyjemność realizować projekt rekrutacyjny to towarzyszy mi poczucie dużej odpowiedzialności za właściwe dopasowanie miękkich kompetencji i co najważniejsze- osobowości, czyli tak zwanej chemii międzyludzkiej. 

Wszak spędzamy w naszej pracy ogromną część naszego życia, więc naturalnym jest, że chcemy spędzić je w otoczeniu przyjemnych dla nas osobowości – mówi Klaudia Grabarczyk z k&k media consulting na co dzień pracująca jako freelancer rekruter i aktywnie wspierająca biznes w poszukiwaniu talentów na rynku.

W BODY LEASINGU także bardzo wnikliwie analizujemy elementy odpowiedniego dopasowania do organizacji i zespołu pracowniczego. Ponadto na każdym etapie towarzyszymy kandydatowi w procesie adaptacji, wspieramy administracyjnie i relokacyjne.

Pracujemy na międzynarodowym rynku pracy, gdzie mamy zróżnicowania walutowe, podatkowe, formalne, prawne etc. Szczegółowej analizie i selekcji kandydata podlega również część finansowa, budżetowa i mamy na to swoje dobre praktyki i sprawdzone metody.

Skontaktuj się ze mną!

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak pracuję? Jak wygląda w praktyce praca ze mną? Lub chcesz zwyczajnie porozmawiać to zapraszam cię do kontaktu.

Scroll to Top