BODY LEASING – czego nie wiesz?

Zapraszamy do cyklu mini publikacji poświęconych rozwiązaniom w zakresie Body Leasingu, czyli wsparcia mikro i małych przedsiębiorstw i start up’ów technologicznych ekspertami, często zza granicy, którzy w krótko lub długoterminowych zleceniach czynnie wspierają realizację zadań biznesowych Klientów z sektora Hi-Tech i IT.

Zaczynamy! Zapraszamy!

Business Consulting Central Europe oraz K&K media consulting połączyły siły we wspólnym przedsięwzięciu, które jest odpowiedzią na aktualne potrzeby firm/startupów w zakresie wsparcia ekspertami IT nie będącymi pracownikami organizacji. 

Często to wsparcie ma charakter zdalny czy pół – zdalny, co znacząco wpływa na utrzymanie tak ważnych w obecnych czasach kryteriów sukcesu biznesowego: terminowości (deadlines) i jakości w zarządzaniu projektami. Jest to też rozwiązanie dopasowane pod względem kosztowym dla firm, które optymalizują budżet HR. 

Wspólna oferta to efekt pracy przedsiębiorców dla rynku pracy w sektorze IT/Technologie/Digital i obserwacji szybko zmieniających się potrzeb i dynamiki rynku Pracownika i Pracodawcy. Jest to jednocześnie świadectwo skutecznego dostarczania zindywidualizowanych ofert i sprawnego reagowania na bieżące potrzeby Klientów.

– Dziś, kiedy konieczna jest szybka reakcja, skuteczność i elastyczność biznesowa budowanie rozbudowanych struktur zajmuje dużo czasu, pochłania nieplanowane koszty i bywa nieefektywne- podkreśla Dariusz Madej, CEO Business Consulting Central Europe.

Odpowiedzią stało się wsparcie Leasingiem Pracowniczym (body leasing, outsourcing pracowniczy) organizacji technologicznych, dla których pozyskanie kadry specjalistycznej z Europy Wschodniej i Centralnej jest pożądanym lub koniecznym rozwiązaniem w realizacji strategii zarządzania zasobami ludzkimi. 

Specjalizujemy się w pozyskaniu pracowników z Europy Wschodniej i Centralnej, którzy wykonują dedykowane zadania, zgodnie ze standardami, kodami, specyfiką i wymaganiami Klienta.

– Tak, „zabawne” jest to, że my, dwoje niezależnych headhunterów potrafiliśmy połączyć siły we wspólnym nie konkurencyjnym i nie kanibalizującym się przedsięwzięciu, efektywnie wspierając swoich dotychczasowych Klientów oraz współtworząc nowe rozwiązania- wyjaśnia Klaudia Grabarczyk z ramienia K&K media consulting. W myśl zasady- z konkurencją warto współpracować, a nie (zawsze) rywalizować.

Wspólne idee przełożyły się na nawiązanie stałej współpracy z jednym z dynamicznie rozwijających się software house specjalizujących się w obszarze workflow i BI. Dla tego Klienta udało nam się dostarczyć kilku wysokiej klasy specjalistów IT I BI. Na ten rok w planach jest zwiększenie liczby klientów i wejście na sąsiadujące z Polską rynki UE.

W kolejnej publikacji opowiemy więcej o klientach, kandydatach i kluczowych aspektach w doborze właściwych osób.

Skontaktuj się ze mną!

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak pracuję? Jak wygląda w praktyce praca ze mną? Lub chcesz zwyczajnie porozmawiać to zapraszam cię do kontaktu.

Scroll to Top